-41% Ahir Zaman Hadisleri - Ebu Davud Süleyman b. Eş'as Es-Sicistani

Ahir Zaman Hadisleri - Ebu Davud Süleyman b. Eş'as Es-Sicistani 

Şamil Yayınlarından çıkan Ebu Davud Süleyman imzalı Ahir Zaman Hadisleri adlı bu kitabın takdiminde diyor ki; Bu kitap Ebu Davud’un, Kitabü’l-Fiten, Kitabü’l-Mehdi  ve Kitabü’l-Melahim adlı kitapları “Ahir zaman Hadisleri” ismi ile toparlanmıştır. Kaynak eserdir. Başucu Kitabıdır.

Alemlerin yüzü suyu hürmetine yaratıldığı Peygamberi Zişan Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem, dünya hayatının sonu olması hasebiyle ahir zamanda yaşanacak – veya yaşanan – dehşet verici olayları haber vermiş, fitnenin ve zulmün her tarafı bir yelpaze gibi sardığı, kişinin mümin olarak sabahlayıp kafir olarak akşama gireceği o günlere, Müslümanları ikazları ve tavsiyeleriyle hazırlamayı ve dinlerini muhafaza etmeyi murad etmiştir.

Yine Ahir Zaman Hadisleri adlı bu kitapta; Mehdi aleyhisselamın, İsa aleyhisselamın, Deccâl’in, Ye’cüc ve Me’cüc’ün çıkışları gibi bir çok mevzuyu Sünen-i Ebû Dâvud’da ki 110 hadis-i şerif ve diğer hadis kitaplarındaki rivayetler etrafında alimlerin görüşlerini ve kanaatlerini ehli sünnet ışığında inceleyebileceksiniz.
Kitap Özellikleri
Baskı Sayısı1. Baskı
Cilt TipiCiltli
İSBN9759068691
Kağıt CinsiŞamua Kağıt
Yayın Yılı2014-11-23
DiliTürkçe
Sayfa Sayısı302
Boyut14 x 21 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ahir Zaman Hadisleri - Ebu Davud Süleyman b. Eş'as Es-Sicistani

Ücretsiz Kargo

130 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

  • 27,00TL
  • 16,00TL

Etiketler: Ebu Davud Süleyman b. Eş'as es-Sicistani, Ahir Zaman Hadisleri, Şamil Yayınları, Ahir Zaman Hadisleri Ebu Davud, Şamil Kitapları, Ahirzaman Hadisleri Kitabı, Hadisler

  Ücretsiz Kargo

    130 TL ve Üzerine

  Kapıda Ödeme

    Kontrol Et Teslim Al

Kargo Fiyatı Sabit

     Sınırsız Kitap 13 TL

7/24 Hızlı Destek

      0 544 636 91 78

Güvenli Alışveriş

   %100 İade Garantisi