Ahlak ve KültürGöster:
Sırala:

Aile Davamız - Nureddin Yıldız

Aile Davamız - Nureddin Yıldız Tahlil yayınlarından çıkan ve Nureddin Yıldız kaleminden dökülen Aile Davamız adlı kitabın tanıtım bülteninde diyor ki: Bizi doğuranlar, bize bu davaları miras bıraktılar. Onlar da öncekilerden ..

10,00TL 7,00TL

Allah Dostlarından Menkıbeler - Ragıp Güzel

Allah Dostlarından Menkıbeler - Ragıp Güzel Çelik yayınevinden çıkan Ragıp Güzel imzalı Allah Dostlarından Menkıbeler adlı kitabın tanıtım yazısında diyor ki: Allah’ın lütfuna mazhar olmuş, yüce Mevla’nın ikramına nail olmuş ..

24,00TL 18,00TL

Altın Silsile - Mustafa Özşimşekler

Altın Silsile - Mustafa Özşimşekler “Iyi bilin ki, Allah’ın veli kulları için hiçbir korku yoktur ve onlar üzülmeyeceklerdir de... Onlar iman edip takvaya ermis olanlardır... Dünya hayatında da âhirette de onlar için müj..

30,00TL 27,00TL

Anne Babaya 50 Nasihat - Dr. M. Şerafeddin Kalay

Anne Babaya 50 Nasihat - Dr. M. Şerafeddin Kalay Msb Safa yayınlarından çıkan Dr. M. Şerafeddin Kalay tarafından yazılan Anne Babaya 50 Nasihat adlı kitabın takdiminde diyor ki; Âile de bir nimettir. Farklı açılardan üzerinde..

16,50TL 12,50TL

Arşın Gölgesindeki Genç - Nureddin Yıldız

Arşın Gölgesindeki Genç - Nureddin Yıldız Tahlil Kitaptan çıkan Nureddin Yıldız imzalı Arşın Gölgesindeki Genç adlı kitabın tanıtım bülteninde diyor ki; Teknolojinin cazibesine kanmayan, Kullanan ama kullanmayan, Ufuklar..

8,00TL 5,50TL

Bir İnkilaptır Namaz - İhsan Şenocak

Bir İnkilaptır Namaz - İhsan Şenocak Hüküm Kitaptan çıkan İhsan Şenocak Hoca imzalı Bir İnkilaptır Namaz adlı kitabın tanıtım bülteninde diyor ki Niçin namaz kılıyoruz? Daraldığında namaz kılan bir Peygamber’in(s.a.v.) ümmeti..

11,00TL 8,50TL

Bir Mekteptir Oruç - İhsan Şenocak

Bir Mekteptir Oruç - İhsan Şenocak Hüküm Kitaptan çıkan İhsan Şenocak Hoca imzalı Bir Mekteptir Oruç adlı kitabın tanıtım bülteninde diyor ki Oruç; bir devlet, Hak katından gelen bir şereftir. Bu yüzden oruç hitabı yalnızca m..

7,00TL 5,50TL

Bize Nezaket Yakışır - Derya Şahin

Bize Nezaket Yakışır - Derya Şahin Bize Nezaket Yakışır, değişen hayat şartlarının getirdiği görgü kurallarını, yani bir bakıma modern âdab-ı muâşereti anlatıyor. Semerkand Aile Dergisi'nin ağırlıklı olarak bugünün ..

11,00TL 9,50TL

Bu Ümmetin Kızı - Nureddin Yıldız

Bu Ümmetin Kızı - Nureddin Yıldız Tahlil yayınlarından çıkan Nureddin Yıldız Hocanın kaleminden dökülen Bu Ümmetin Kızı adlı kitabın takdiminde diyor ki: Kendini modern sokakların kızı değil Medine medeniyetinin kendi zamanın..

10,00TL 6,50TL

Bu Zamanın Sabrı - Nureddin Yıldız

Bu Zamanın Sabrı - Nureddin Yıldız Tahlil yayınlarından çıkan ve Nureddin Yıldız kaleminden dökülen Bu Zamanın Sabrı adlı kitabın tanıtım bülteni: Ümmeti Muhammed’in hayatında imtihan her gün değişiyo..

12,00TL 8,50TL

Cennet Yolunun İşaretleri - İbn-i Hacer-i Askalani

Cennet Yolunun İşaretleri - İbn-i Hacer-i Askalani Kitap Kalbi Yayıncılıktan çıkan Ali Eren tarafından tercüme edilen İbn-i Hacer-i Askalani imzalı Cennet Yolunun İşaretleri adlı kitabın tanıtım yazısında diyor ki: Bu ki..

12,00TL 8,50TL

Dil Belası - İmam Gazali

Dil Belası - İmam GazaliEser, büyük İslam alimi İmam Gazali'ye ait İhya'dan bir bölümün tercümesidir. İçinde her insanın cennete veya cehenneme gitmesinde en önemli sebep olan dilin afet ve hastalıkları işlenmektedir. Eserde,..

13,00TL 11,00TL

Dilin Afetleri - İmam Gazali

Dilin Afetleri - İmam GazaliBüyük islam alimlerinden İmamı gazali buyuruyor ki; Dil, Allah C.C Teâla’nın yarattığı sanat harikalarındandır. Çünkü o, hacmi itibarıyla küçük olmasına rağmen, işleri itibarıyla vücudun diğer bütün org..

13,00TL 9,00TL

Doğal Aile - Nureddin Yıldız

Doğal Aile - Nureddin Yıldız Nureddin Yıldız kaleminden dökülen ve Tahlil yayınlarından çıkan Doğal Aile adlı kitabın tanıtım bülteni: Allah Teala’nın kitabında, evlenmeyi simgeleyen ifade olarak “kendileriyle huzur..

12,00TL 8,50TL

Edep ve Amel - Nureddin Yıldız

Edep ve Amel - Nureddin YıldızNureddin Yıldız kaleminden dökülen ve Tahlil yayınlarından çıkan "Edep ve Amel" adlı kitabın tanıtım bülteni:En büyük ödül Allah’ın rızasıdır. Onu elde eden muradına ermiştir. Büyük hedefimiz cid..

13,00TL 10,00TL

Erkeğin Hanımına Karşı Vazifeleri ve Sorumlulukları - Recep Tutar

Erkeğin Hanımına Karşı Vazifeleri ve Sorumlulukları - Recep Tutar Rabbani yayınlarından çıkan Recep Tutar imzalı, Her müslüman erkeğin okuması gereken, Erkeğin Hanımına Karşı Vazifeleri ve Sorumlulukları adlı b..

6,00TL 3,50TL

Faziletler Kitabı - Aziz Mahmud Hüdayi

Faziletler Kitabı - Aziz Mahmud HüdayiAziz Mahmûd Hüdayî Hazretlerinin bölümler ve kısımlar halinde kaleme aldığı “Camiu’l-fezâil Kâmiu’r-rezâil” (faziletleri toplayan, rezaletleri defeden) adlı bu eseri, kötü ahlakı terk edip güz..

9,00TL 5,00TL

Filistin'in Kırk Taşı - 40'lar Kulübü

Filistin'in Kırk Taşı - 40'lar Kulübü Kırklar kulübünden çıkan Filistinin Kırk Taşı adlı bu eserin tanıtım bülteninde diyor ki; ''Söz uçar, yazı kalır'' demiş ya atalarımız, bir nokta da biz bırakalım ardımızda dedik. Dedik v..

12,00TL 9,00TL

Gençler İçin Anahtar Cevaplar - Nureddin Yıldız

Gençler İçin Anahtar Cevaplar - Nureddin Yıldız Tahlil yayınlarından çıkan Nureddin Yıldız Hocanın kaleminden dökülen Gençler İçin Anahtar Cevaplar adlı eserin takdiminde diyor ki: ‘Neden,’ ‘Niçin’ ve ‘Nasıl’ sözcükleri, insa..

15,00TL 10,50TL

Güzel Ameller Büyük Sevaplar - Mustafa Necati Bursalı

Güzel Ameller Büyük Sevaplar - Mustafa Necati Bursalı Çelik yayınlarından çıkan Mustafa Necati Bursalı imzalı Güzel Ameller Büyük Sevaplar adlı ahlaki eğitimden kesitler sunan kitabın takdiminde diyor ki; Eserde; 'İmanın Fazi..

16,00TL 11,50TL