Otobiyografi KitaplarıGöster:
Sırala:

2 Usta 40 Çırak - 40'lar Kulübü

2 Usta 40 Çırak - 40'lar Kulübü 40 Yazarın yazdığı 40'lar Kulübünden çıkan 2 Usta 40 Çırak adlı eserinde takdiminde diyor ki: Harflerin de davaları var. Davalara adanmış harfler var. Harflerin halleri, hallerin..

12,00TL 9,00TL

40 Şehit 40 Şahit - 40'lar Kulübü

40 Şehit 40 Şahit - 40'lar Kulübü 40'lar Kulübünden çıkan 40 yazarın yazdığı, 40 Şehit 40 Şahit adlı eserin tanıtım yazısında diyor ki; Şehadet şerbeti, Sararmış yapraklarda sadece birer anı olarak kalamayacak ..

12,00TL 9,00TL

Ahmed Davudoğlu Hocaefendi'nin Mukaddime, Takdim ve Takrizleri - Melikşah Sezen

Ahmed Davudoğlu Hocaefendi'nin Mukaddime, Takdim ve Takrizleri - Melikşah Sezen Kökler yayınevinden çıkan Melikşah Sezen imzalı Ahmed Davudoğlu Hocaefendi'nin Mukaddime, Takdim ve Takrizleri adlı kitabın tanıtım yazısında diy..

14,00TL 9,00TL

Ali Haydar Efendi - İhsan Şenocak

İki Devrin Ulu Hocası Ali Haydar Efendi - İhsan Şenocak Hüküm Kitaptan çıkan İhsan Şenocak imzalı, Ali Haydar Efendi adlı kitabın tanıtım bülteninde diyor ki, Kur’an-ı Kerim ve Sünneti Seniyye ekseninde şekillenen kurtarıcı v..

14,00TL 10,00TL

Alimlerin Ahlakı - Ahlakul Ulema - Ebubekir El Acurri

Alimlerin Ahlakı - Ahlakul Ulema - Ebubekir El Acurri Semerkand Yayınlarından çıkan  Ebubekir El Acurri imzalı Alimlerin Ahlakı adlı eserin tanıtım bülteninde diyor ki: Alimlerin edep ve faziletlerini konu alan..

8,50TL 6,50TL

Aliya’nın İzinde Bosnaya Kırk Adım - 40'lar Kulübü

Aliya’nın İzinde Bosnaya Kırk Adım - 40'lar Kulübü Kırk yazarın yazdığı 40'lar Kulübünden çıkan Aliya’nın İzinde Bosnaya Kırk Adım adlı eserin tanıtım bülteninde diyor ki; Bosna’nın azizi, “İslam burada ama Müslümanlar nerede..

12,00TL 9,00TL

Bahaeddin Nakşbend Hayatı, Görüşleri, Tarikatı - Necdet Tosun

Bahaeddin Nakşbend Hayatı, Görüşleri, Tarikatı - Necdet Tosun İnsan Yayınlarından çıkan Necdet Tosun imzalı Bahaeddin Nakşbend Hayatı, Görüşleri, Tarikatı adlı bu eserin tanıtım bülteninde diyor ki; Eser beş bölümden oluşmakt..

24,00TL 17,00TL

Bayezıdi Bistami Hayatı ve Menkıbeleri - Düsturül Cumhur

Bayezıdi Bistami Hayatı ve Menkıbeleri - Düsturül Cumhur Semerkand Yayınları’ndan çıkan Şeyh el Harakani imzalı Bayezıdi Bistami Hayatı ve Menkıbeleri adlı bu önemli eserde 9. yüzyılda yaşamış meşhur veli Bayezıdi Bistami 'ni..

27,00TL 22,00TL

Bir Mazlum Padişah Sultan Vahideddin - Kadir Mısıroğlu

Bir Mazlum Padişah Sultan Vahideddin - Kadir Mısıroğlu Sebil yayınlarından çıkan, Tarih yazarı Üstad Kadir Mısıroğlu tarafından yazılan Bir Mazlum Padişah Sultan Vahideddin adlı kitabın takdiminde diyor ki, Kaderin, Osmanlı'n..

25,00TL 21,00TL

Büyük Doğu Çağına Doğru - İhsan Şenocak

Büyük Doğu Çağına Doğru - İhsan ŞenocakÖtelerin nizamını çağa okuyan haberci. Medeniyetin önündeki buz dağlarını eriten soluk. Hacı Bayram’ın asasız, Mevlânâ’nın sarıksız, Fatih’in devletsiz arkadaşı. Anadolu’nun Nizamnamesini yaz..

11,00TL 8,00TL

Büyük İslam Kadınları ve Hanım Sahabeler - Mehmed Emre

Büyük İslam Kadınları ve Hanım Sahabeler - Mehmed Emre Çelik yayınevinden çıkan Mehmed Emre imzalı Büyük İslam Kadınları ve Hanım Sahabeler adlı eserin tanıtım yazısında diyor ki: Bu eser her sahada kendisini yetiştiren,..

22,00TL 18,00TL

Büyük Türk Alimi Maturidi ve Maturidilik - Ahmet Ak

Büyük Türk Alimi Maturidi ve Maturidilik - Ahmet Ak Ensar Neşriyattan neşredilen Prof. Dr. Ahmet Ak imzalı Büyük Türk Alimi Maturidi ve Maturidilik adlı kitabın takdiminden: Bu kitapta, araştıran ve her şeyin mümkün olan en i..

18,00TL 13,00TL

Cennetle Müjdelenen On Sahabe - Mustafa Necati Bursalı

Aşere-i Mübeşşere - Cennetle Müjdelenen On Sahabe - Mustafa Necati Bursalı Çelik Yayınlarından çıkan Mustafa Necati Bursalı imzalı Cennetle Müjdelenen On Sahabe adlı bu eserin takdiminde şöyle deniliyor: Sahabe, gönlü iman nu..

13,00TL 9,50TL

Emir Timur ve İslam - Harun Çetin

Emir Timur ve İslam - Harun Çetin Araştırmacı yazar Harun Çetin imzalı Emir Timur ve İslam adlı eserin tanıtım yazısında diyor ki; Yeryüzünde sırtı yere gelmeyen ve ‘sahipkıran’ lakabına hakkıyla sahip olan Emir Timur, şanlı ..

15,00TL 10,00TL

Erzurumlu İbrahim Hakkı ve Marifetnamesi - Cemaleddin Server Revnakoğlu

Erzurumlu İbrahim Hakkı ve Marifetnamesi - Cemaleddin Server Revnakoğlu İlk Harf Yayınlarından çıkan Hasan Sevil tarafından düzenlenen Cemaleddin Server Revnakoğlu imzalı Erzurumlu İbrahim Hakkı ve Marifetnamesi adlı bu ..

22,00TL 17,50TL

Geleceği Yenilemek - Aliya İzzetbegoviç

Geleceği Yenilemek - Aliya İzzetbegoviç Pınar Yayınlarından çıkan merhum Aliya İzzetbegoviç imzalı Geleceği Yenilemek adlı bu eserin takdiminde şöyle deniliyor: Aliya İzzetbegoviç ’in kendisine yöneltilen sorulara verdiği cev..

10,00TL 7,50TL

Gönenli Mehmet Efendi - Recep Akakuş

Gönenli Mehmet Efendi - Recep Akakuş Kurtuba Kitaptan çıkan Recep Akakuş imzalı Vakıf İnsan-Reisu'l-Kurra Gönenli Mehmet Efendi Hayatı, Gönül Dostları ve Hizmetleri adlı bu eserin tanıtım yazısında diyor ki: Muhterem okuyucul..

28,00TL 17,50TL

Hak ve Adalet Güneşi Hazreti Ömer - Mustafa Necati Bursalı

Hak ve Adalet Güneşi Hazreti Ömer - Mustafa Necati Bursalı Çelik yayınlarından çıkan Mustafa Necati Bursalı imzalı, Hak ve Adalet Güneşi Hazreti Ömer, adlı kitabın takdiminde Hekimoğlu İsmail diyor ki: "Ey Müslüman okuyucu di..

26,00TL 18,00TL

Haya ve Edep İncisi Hz. Osman - Mustafa Necati Bursalı

Haya ve Edep İncisi Hz. Osman - Mustafa Necati Bursalı Çelik yayınlarından çıkan Mustafa Necati Bursalı imzalı, Haya ve Edep İncisi Hz. Osman adlı kitabın takdiminden... Evet kocaman bir kitap için belki iki söz yazmak m..

17,00TL 12,00TL

Her Yönüyle Akşemseddin Hazretleri - Metin Çelik

Her Yönüyle Akşemseddin Hazretleri - Metin Çelik Ensar Neşriyattan çıkan Metin Çelik imzalı Her Yönüyle Akşemseddin Hazretleri adlı eserin takdiminde diyor ki: Bir milleti millet yapan, ayakta tutan, ona kim olduğunu tanıtan ..

14,00TL 10,00TL