-8% Düştüğün Yerden Kalk - Bir Faninin Günlüğü - Leyla Semiz

Düştüğün Yerden Kalk - Bir Faninin Günlüğü - Leyla Semiz 

Eşik yayınlarından çıkan Leyla Semiz imzalı Düştüğün Yerden Kalk - Bir Faninin Günlüğü adlı bu eserin takdiminde şöyle deniliyor: Leyla Semiz’den bir faninin günlüğüne ait muhteşem bir roman. Hayatta alınan ilk nefesten, son nefese kadar uzanan bir öykü... Kalabalık bir ailede gözlerini açan ve o kalabalıkta yalnızlığın verdiği mutsuzlukla yaptığı yanlış evliliğin ızdırapları, çırpınışları... Aslında geçmişin karanlık izlerini silerken yeni yolun güzelliklerini görmek... Bu hayat hikayesinin asıl kahramanı Ayşe... Safiye'nin halası... Safiye'ye miras bıraktığı defterle hayat yolunun hikayeleri gün gün aralanıyor.

İki büyük hayatın savurup yeniden şekillendirdiği hayatlar, mücadele ve kader...Farklı bir bakış açılarının aktığı ortak zemin, Leyla Semiz'in mürekkebi muhabbet olan kaleminde buluştu. Düştüğün Yerden Kalk hayat kadar gerçek bir hikaye... İncelikle tahlil edilmiş kahramanları yıllarca unutulmayacak, herkes kendisinden bir parça bulacak.

Kitap Özellikleri
Baskı Sayısı1. Baskı
Cilt TipiKarton Kapak
İSBN6051592404
Yayın Yılı2016-10-01
DiliTürkçe
Sayfa Sayısı160
Boyut13,5 x 21 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Düştüğün Yerden Kalk - Bir Faninin Günlüğü - Leyla Semiz

Ücretsiz Kargo

130 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

  • 12,00TL
  • 11,00TL

Etiketler: Leyla Semiz, Eşik Yayınları, Düştüğün Yerden Kalk, Bir Faninin Günlüğü, Eşik Yayınevi, Düştüğün Yerden Kalk Leyla Semiz, Bir Faninin Günlüğü Leyla Semiz, Roman

  Ücretsiz Kargo

    130 TL ve Üzerine

  Kapıda Ödeme

    Kontrol Et Teslim Al

Kargo Fiyatı Sabit

     Sınırsız Kitap 13 TL

7/24 Hızlı Destek

      0 544 636 91 78

Güvenli Alışveriş

   %100 İade Garantisi