-32% Halimizin İzahı - Nureddin Yıldız

Halimizin İzahı - Nureddin Yıldız 
Tahlil yayınlarından çıkan Nureddin Yıldız hocanın kaleminden dökülen Halimizin İzahı adlı kitabın tanıtım bülteninde diyor ki Ümmet olarak bizi kuşatan olayları akşam sabah sayıp dökme, görevimiz yoktur. Asıl görevimiz, bulunduğumuz hale bizi mecbur eden sorunların temel nedenleri üzerinde durmak ve sorunu kökten çözmek için uğraşmaktadır. Bu kitap belli başlı sıkıntılarımızdan bir bölümünü ele almakla ve müslüman fertler olarak neler yapabileceğimizi göstermeye çalışmaktadır.

Kitaptan:
Ey Rabbimiz!
Bizi iman edenler arasında yaratmakla ne büyük bir ihsanda bulundun. Cennetine giden yolda bulunmamızı bize lütfetmen ne büyük bir nimet! Bunu senden başka kim yapabi­lirdi? Kim bizi, kasıp kavrulan insanların arasından alıp çıkarabilirdi? Kim bize bunun başlı başına bir nimet olduğunu öğretebilirdi?

Ey Rabbimiz!
Sana hamdetmek bizim seçeceğimiz kelimelerle olur mu hiç? Sen ancak senin öğrettiğin kelimelerle övülebilirsin. Seni teşbih etmek, sana hamdetmek ancak en güzel isimlerinle mümkündür. Sana hamdlerin en güzeli ile hamdederiz. Üzerimiz deki nimetini tamamlamanı niyaz ederiz. Eksiğimizi mağfiret buyur. Bizi en güzele hidayet et.

Ey Rabbimiz!
Peygamberin Muhammed'e salatu selamımızı bil­dir Bizi onun Ümmet'inden olmanın izzeti ile yaşat. Ashabına, ehlibeytine bizden salat ve selam kıl

Ey Rabbimiz!
Bizi onun Şeriat'ı üzere sabit tut. Onun Sünnetinin hizmetçileri olarak yaşat.

Nureddin Yıldız

Kitap Özellikleri
Baskı Sayısı5. Baskı
Cilt TipiKarton Kapak
İSBN6058776869
Kağıt CinsiKitap Kağıdı
Yayın Yılı2011-10-11
DiliTürkçe
Sayfa Sayısı260
Boyut13.5 x 21 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Halimizin İzahı - Nureddin Yıldız

Ücretsiz Kargo

130 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

  • 11,00TL
  • 7,50TL

Etiketler: Nureddin Yıldız, Halimizin İzahı, Nureddin Yıldız Halimizin İzahı, Tahlil Yayınları, Nureddin Yıldız Kitapları, Tahlil kitapları, Nurettin Yıldız Hoca Kitapları, Tahlil Kitap

  Ücretsiz Kargo

    130 TL ve Üzerine

  Kapıda Ödeme

    Kontrol Et Teslim Al

Kargo Fiyatı Sabit

     Sınırsız Kitap 13 TL

7/24 Hızlı Destek

      0 544 636 91 78

Güvenli Alışveriş

   %100 İade Garantisi