-35% İslam'dan Hayata Ölçüler - Nureddin Yıldız & Ahmet Taşgetiren

İslam'dan Hayata Ölçüler - Nureddin Yıldız & Ahmet Taşgetiren 

Tahlil Yayınlarından çıkan Nureddin Yıldız ve Ahmet Taşgetirenin söyleşi yaptığı İslam'dan Hayata Ölçüler  adlı bu eserin takdiminde şöyle deniliyor: İyi günler değerli dinleyiciler. Bendeniz Ahmet Taşgetiren. Erkam Radyo’da İslam’dan Hayata Ölçüler başlığı altında bir program için birlikteyiz. Bu programı Nureddin Yıldız hocam ile birlikte yapacağız.

Bendeniz genelde soru sorma konumunda olacağım. Cevapları daha çok Nureddin hocamdan almış olacağız. Programımızın başlığı “İslam’dan Hayata Ölçüler.” Yani İslam var, hayat var, ölçüler var. İslam-insan ilişkisi, İslam-Müslüman ilişkisi, İslam-toplum ilişkisi çerçevesinde bir sohbet gerçekleştireceğiz. Bu fıkhı anlamda bir soru-cevap programı değil. Daha çok İslam perspektifinden hayatımızı sorgulayacağımız ve İslam’a göre yeniden değerlendireceğimiz bir program olacak.

Biz aracında giderken ya da evinde-mutfağında çalışırken herhangi bir insanımızın, sade insanımızın dünyasına girmek, oraya bu hassasiyetlerimizi taşımak durumundayız. İslam’ını, Müslümanlığını önemseyen insana hayatı ile Müslümanlığı arasında açı farkı varsa bunun muhasebesini yapmak, Müslümanlığımızı daha güzel bir Müslümanlık niteliğine büründürmek, Rabbimizin razı olacağı bir Müslümanlık kalitesine ulaştırmak, hayatımızı da içimize sinen bir çerçevede yaşamak, zorlanmadan yaşamak durumundayız.

Bunlar özellikle bu zamanda son derece önemli.

Kitap Özellikleri
Baskı Sayısı1. Baskı
Cilt TipiKarton Kapak
İSBN6059494397
Kağıt CinsiKitap Kağıdı
Yayın Yılı2017-09-21
DiliTürkçe
Sayfa Sayısı328
Boyut13.5 x 21 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

İslam'dan Hayata Ölçüler - Nureddin Yıldız & Ahmet Taşgetiren

Ücretsiz Kargo

130 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

  • 13,00TL
  • 8,50TL

Etiketler: Nureddin Yıldız, Tahlil Yayınları, Nureddin Yıldız Kitapları, Ahmet Taşgetiren, İslamdan Hayata Ölçüler - Ahmet Taşgetiren, İslamdan Hayata Ölçüler - Nureddin Yıldız, Tahlil

  Ücretsiz Kargo

    130 TL ve Üzerine

  Kapıda Ödeme

    Kontrol Et Teslim Al

Kargo Fiyatı Sabit

     Sınırsız Kitap 13 TL

7/24 Hızlı Destek

      0 544 636 91 78

Güvenli Alışveriş

   %100 İade Garantisi