-30 % Mağaradan Arş'a - Nureddin Yıldız

Mağaradan Arş'a - Nureddin Yıldız 

Tahlil Yayınlarından çıkan Nureddin Yıldız imzalı Mağaradan Arş'a adlı kitabın tanıtım bülteninde diyor ki; Nasıl ki Ashab-ı Kehf bir mağaraya sığınarak Arş’a yükselmiş ve Allah Teâlâ onları kıyamete kadar peygamberlerin dahi hepsinin adını koymadığı kitabına sure ismi olarak koymuş, yüceltmiş ve bütün gençlerin örneği yapmışsa bu demektir ki ey genç kardeşlerim ve bacılarım; Allah size tıpkı namazda Fatiha’yı unutmamanızı buyurduğu gibi her cuma günü on ayetini okumayı buyurduğu Kehf suresini de unutmamanızı istiyor demektir. 

Onlar İsa aleyhisselama iman etmiş delikanlılardı. Jüpiter’in ilah olmadığını söyledikleri için zamanlarının jandarma-polisiyle kovalandılar.

Bugünün gençlerini de Allah, Kehf suresinde delikanlı olmanın en güzel örneğini veren bu yedi adamı taklit etmeye çağırıyor. Onları saray zevki hapsetmek istiyordu; sizi de diplomalar, şehvetiniz, internet hapsetmek istiyor. Onların putu saraydı, sizin veya başka bir neslin putu değişebilir;  ama Allah aynı Allah, imtihan aynı imtihandır.

Allah’ı arıyor ve onun cennetine girmek istiyorsanız, kıyamet günü herkesin liderleriyle ve hayran olduklarıyla çağrıldığı anda dizi-film aktörleriyle dirilenler olacağı gibi siz de üç yüz yıl uyumuşlarla dirilmek arzusundaysanız; bu kimseler aynanın karşısında saatler geçirenler ya da bir böcek maruz kalsa zehirleneceği kadar yoğun parfüm kullananlar, merhaba demek için açtığı telefonu namaz vakti geçtiği hâlde hâlâ kapatmayanlar olmayacaktır herhalde…

Kitap Özellikleri
Baskı Sayısı1. Baskı
Cilt TipiKarton Kapak
ISBN6055271503
Kağıt CinsiKitap Kağıdı
Yayın Yılı2016-12-15
DilTürkçe
Sayfa Sayısı104
Boyutlar11 x 18 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Mağaradan Arş'a - Nureddin Yıldız

Ücretsiz Kargo

130 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

  • 5,00TL
  • 3,50TL

Etiketler: Nureddin Yıldız, Mağaradan Arşa, Nureddin Yıldız kitapları, Tahlil Yayınları, Mağaradan Arşa Nureddin Yıldız, Tahlil Yayınları kitapları, Mağaradan Arşa Tahlil Kitapları

  Ücretsiz Kargo

    130 TL ve Üzerine

  Kapıda Ödeme

     Veya Eft ve Havale

Kargo Fiyatı Sabit

     Sınırsız Kitap 16 TL

7/24 Hızlı Destek

      0 544 636 91 78

Güvenli Alışveriş

   %100 İade Garantisi