-15% Sualli Cevaplı İslam Fıkhı - Beyzade Yayınları - 4 Cilt

Sualli Cevaplı İslam Fıkhı - Beyzade Yayınları - 4 Cilt 

Beyzade yayınlarından çıkan birçok hocanın katıldığı Sualli Cevaplı İslam Fıkhı yazarları: 

Bütün hamdler "Allah'ın sınırlarını koruyan müminleri müjdele" buyuran Allah-u Te'ala'ya mahsustur. sonsuz salat-ü selamlar " Elbette fıkıh bilen bir kişi şeytana bin âbidden daha zor gelir" buyuran Rasullüllâh (sallâllâhu Sellim) in ve fıkha çalışıp ona göre amel eden Ehl-i Beyt'inin ve ashabının üzerine olsun.
Elinizdeki bu kıymetli eser sekiz cilt olacak değerli bir fıkıh mecmuasının ciltlerinden olup ilimlerine, amellerine, takvalarına ve fetvalarına çok güvendiğim fıkıh âlimlerinden Hüsamettin Hoca Efendi, Fatih Hoca Efendi, Abdullah Hoca Efendi ve Emin Ali Hoca Efendi tarafından kaleme alınmıştır.
Sohbetlerimizi takip eden siz okurlarımızın malumu olduğu vechile; din fıkıhtan ibarettir. Fakat her hocanın fetvasıyla amel edilemeyeceği de bir gerçektir. İşte bu hoca efendiler fetvalarıyla amel edilebilecek vasıflara sahiptirler. Dolayısıyla bu eseri gönül rahatlığıyla okuyabilir ve içindekilerle hiç şüphe etmeden amel edebilirsiniz. Dinin hükümlerini tebliğ bakımından da herkese tavsiye edebilirsiniz.
Gerçekten bu eserdeki ilimler yüzlerce cilt kitaplardan derlenmiş ve bu şekliyle diğer türkçe eserlerde bulunmayacak önemdedir. Bir insan yatmadan evvel bu fıkhı meselelerden bir miktar okuyup da yatsa o geceyi sabaha kadar ibadetle geçirmiş sevabı alacağı rivayet edilmiştir. Yine böylece hadis-i şeriflerde "Amel olunsun olunmasın ilimden bir mesele öğrenmek yüz rekat namazdan üstündür" buyrulmaktadır.
Allah-u Te'ala bu eserin tamama ermesini ve cümlemizin içindekileri okuyup amel etmesini nasip eylesin. Gerçekten tevfik ve teysirin Velisi ancak O'dur!
Ahmet Mahmut Ünlü

Kitap Özellikleri
Baskı Sayısı1. Baskı
Cilt TipiCiltli
Kağıt CinsiŞamua Kağıt
YazarHüsamettin Vanlıoğlu , Abdullah Hiçdönmez , Fatih Kalender , Emin Ali Yüksel
DiliTürkçe
Sayfa Sayısı1797
Boyut17 x 24.5 cm
Cilt Sayısı4 Cilt

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Sualli Cevaplı İslam Fıkhı - Beyzade Yayınları - 4 Cilt

Ücretsiz Kargo

130 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

  • 129,00TL
  • 110,00TL

Etiketler: Hüsamettin Vanlıoğlu, Abdullah Hiçdönmez, Fatih Kalender, Emin Ali Yüksel, Sualli Cevaplı İslam Fıkhı, Sualli Cevaplı İslam Fıkhı 4 Cilt Takım, İslam Fıkhı 4 Cilt Takım

  Ücretsiz Kargo

    130 TL ve Üzerine

  Kapıda Ödeme

    Kontrol Et Teslim Al

Kargo Fiyatı Sabit

     Sınırsız Kitap 13 TL

7/24 Hızlı Destek

      0 544 636 91 78

Güvenli Alışveriş

   %100 İade Garantisi