-12% Temel Şafii İlmihali - Siraceddin Önlüer

Temel Şafii İlmihali - Siraceddin Önlüer 
Semerkand Yayınlarından çıkan Siraceddin Önlüer imzalı, Şafii İlmihali adlı kitabın tanıtım bülteninde diyor ki: Her müslümanın dini görevlerini yerine getirecek kadar bilgi sahibi olması farzdır. Resulullah (s.a.v) "İlim öğrenmek her müslüman erkek ve kadına farzdır" buyurmuş olması, ilmin önemine işaret etmektedir. Bu sebeple müslümanların kendilerini ilgilendiren dini konularda yeterli bilgi sahibi olması gerekir.
Temel Şafii ilmihali ebedî saadeti kazanmak için gerekli olan itikat, temizlik, abdest, namaz, zekât, oruç, hacc, kurban, adak ve yemin gibi, dinimizin en temel konularını ele almaktadır.
Netekim eserin telifinde Şafiî mezhebinin görüşleri esas alındı ve kitapta, ihtilaflı konulara girmeden, tercih edilen görüş ve uygulamalar özetle verilmeye çalışıldı. Konular işlenirken delil ve detaylara girilmeden; Şafiî mezhebinin en muteber fıkıh kitapları incelenerek özenle hazırlandı.

Kitap Özellikleri
Baskı Sayısı1. Baskı
Cilt TipiKarton Kapak
Kağıt CinsiKitap Kağıdı
DiliTürkçe
Sayfa Sayısı192
Boyut13,5 x 21 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Temel Şafii İlmihali - Siraceddin Önlüer

Ücretsiz Kargo

130 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

  • 13,00TL
  • 11,50TL

Etiketler: Siraceddin Önlüer, Semerkand Yayınları, Temel Şafii İlmihali, Siraceddin Önlüer Kitapları, Semerkand Yayınları Kitapları, Şafii İlmihali, İlmihal Kitabı, Şafi İlmihali, Fıkıh

  Ücretsiz Kargo

    130 TL ve Üzerine

  Kapıda Ödeme

    Kontrol Et Teslim Al

Kargo Fiyatı Sabit

     Sınırsız Kitap 13 TL

7/24 Hızlı Destek

      0 544 636 91 78

Güvenli Alışveriş

   %100 İade Garantisi